Já a ticho...

October 2011

Milý Ježíšku...

29. october 2011 at 23:56 | Zuzanka |  Samomluva...


Milý Ježíšku,
Sice s jistotou vím že neexistuješ, ale je mnohem jednodušší psát rodičům s předstíráním, že je dopis adresován tobě.
Letošní Vánoce jsem se rozhodla pojmout velice skromně. Nemusíš mi nosit X párů ponožek ani další bačkory se sobíkem, dokonce i židli jsem letošní rok šetřila, a tak nemusíš chodit ani do kancelářského nábytku.
Rozhodla jsem se totiž, že letos chci dárky jen tři, a můžeš si škrtnout i mé narozeniny (stejně mi nikdy nic pořádného nedáš).
Jelikož jsem byla letos obzvláště hodná (čti: Nic z toho co jsem udělala se nikdo důležitý nedozvěděl), a vysvědčení jsem měla se samými jedničkami (víš jak bylo těžké přemluvit zeměpisářku aby přimhouřila obě oči? Nakonec jsem jí musela uvázat šátek...), myslím si - i přes všechnu tu bolest - že si to zasloužím.
Jako první bod mého seznamu tu mám zacálování poštovného. Ono sice z té Ameriky vyjde dráž než samotné objednané zboží, ale co bys pro mě, milý Ježíšku, neudělal...
Druhé přání je snad ještě skromnější, než to první. Určitě jsi minulý rok viděl, jak si ničím záda při ohybání se nad knížkou, případně nemohu najít vhodnou polohu pro čtení v posteli. Ale když mi koupíš ten úžasný měkký pytel, ve kterém se dá při větší hladině alkoholu v krvi i přespat, můžu si to ibůčko po ránu odpustit. A možná si občas přečtu i nějakou tu novou látku do školy.
Milý Ježíšku, přichází třetí, a tudíž i poslední bod mého kraťoučkého seznamu. O své posteli jsem se zmiňovala již výše, a teď bych jen ráda zdůraznila, že ta tvrdá nepoddajná bedna je fakt kurevsky moc nepohodlná. Tudíž je jasné, že ta krásně měkká vysoká rozkládací postel, na kterou se vejde i nějaký ten pan D. je tou nejvhodnější volbou ze všech. Pokud by jsi ještě stále bloumal nad tím, o kterém kusu nábytku tu hovořím, jedná se o tu černou postel z masivního dřeva, nacházející se v druhém patře obchodního domu IKEA. Chodím tam nad ní slintat pokaždé, když zrovna neprohrajeme se Švédama hokej.

Milý Ježíšku, přeji ti hodně zdaru při kupování (a placení) dárků z mého seznamu. Případně při utíkání na Severní pól za strejdou Clausem, až se na tebe pod stromečkem naštvu, když rozbalím další měkký balíček obsahující spodní prádlo.

S pozdravem, Tvá Zuzanka.

V kalendáři říjen, v Tescu Vánoce a En si tu lítá v sukních!

29. october 2011 at 23:53

A Vánoce nejsou jen v obchodních řetězcích...
Takhle brzo mě snad ještě to šílenství nepopadlo, přísahám! I když, ono je to možná dobře, třeba letos budu konečně stíhat (haha...).

Nejdůležitější je ty dárky vymyslet, a poté sehnat dostatek financí. Vše ostatní už je jen vtipná hra na babu.

A nebo taky konečně začít něco čmárat, žejo...
Jo, někdy se hodí těch X pláten v rohu. Ona totiž patlanice na plátně vypadá vždy lépe, než patlanice na obyčejné čtvrtce...
Duhové zebry forever!
A růžoví králíčci taky... Kdo chce růžového králíčka? Dnes speciální akce - Mr. Nobody příjde až týden po dodání růžové chlupaté koule, takže máte dostatek času na vřeštění a zběsilé pobíhání po bytě.
Tak zas nic...

Už jsem vám říkala, že chci čím dál tím dražšší věci?
Nejdřív ta objednávka z MARS shopu... Ani nevíte jak jsem nasraná, že už tam to dívčí triko s tygrem nemají -.-
Potom to byl ten tvarovací pytel... Nemaj se v tom Metropoli tak roztahovat! A ještě před knihkupectvím a botama! Tam by si jich všim i slepej (potvrzuji - jelikož jsem slepá :P).
No, a taky ta postel, žejo...
Od této chvíle prohlašuji nákupy v IKEe za velice nebezpečné, protože ještě párkrát, a chytím z toho kusu nábytku záchvat...
Osm tisíc za rám, a pět za matraci.. to nic není, ne? Že ne...?
^^'
Bože, letošní Vánoce budou buďto nechutně drahé, nebo nebudou vůbec...

Na lepší zítra...

13. october 2011 at 17:03 | Jedna z tisíce... |  Samomluva...
V davu, a zase sama.
Jen tak, protože se mi prostě zastesklo po zavádění...

Kdo netuší, že záplaty na duši jsou slova bez písmen...

Have you ever heard about Lucky stars? Cause I made some with Mars Glyphs: :)

I když vím, že neodpoví. Stejně jako na 4 Fools.
I když vím, že letenka do LA je kurva drahá.
I když vím, že mi ještě nebylo ani tolik, abych mohla z čistým svědomím do SaSaZu... Tak jsem tam byla s nečistým, no! Se toho stalo!

Tak nějak jsem ztratila hlavu...

Co je mi do něj? Co je mu do mě?
Nic. Tak proč...?

Tse, stejně je to kterén.
Nebo já kráva...
On je kretén!

:B

I can just sit here on the wall...

Zmůžu já se vůbec na něco jinýho?
Jen chtít...
Momentálně třeba fotku s Terrym...
Photo: Susie as me, me as Susie...Mlčíme spolu...